Okulary

Jak powstają okulary w Centrum Wzroku - Dr Nawrot?

Mamy szeroką ofertę okularów dla dorosłych i dzieci. Wykonujemy okulary korekcyjne, czyli te, które korygują wady wzroku (refrakcji). Oprócz klasycznych jednoogniskowych dobieramy i produkujemy okulary wieloogniskowe takie jak progresywne czy biurowe okulary do komputera (do bliży i odległości pośrednich). Polecane są one osobom po 40-tym roku życia, u których występuje osłabienie elastyczności soczewki oka zwane prezbiopią. Rekomendujemy soczewki z powłokami antyrefleksyjnymi, które poprawiają jakość obrazu, chronią oczy przed światłem monitorów, zapobiegają zarysowaniom, zabezpieczają przed zabrudzeniem oraz ułatwiają czyszczenie. Oferujemy również okulary dla dzieci, wykonane z elastycznych i bezpiecznych materiałów. Mamy oprawki z różnych materiałów, w wielu kolorach i kształtach, dlatego w naszym salonie z pewnością znajdą Państwo okulary dla swojego dziecka.

Oferta  okularów

Z naszej bogatej oferty okularów z pewnością wybiorą Państwo odpowiedni dla siebie produkt. Okulary, choć wynalezione setki lat temu, nadal służą do tego samego – mają polepszać i chronić ludzki wzrok. Od czasu ich wprowadzenia do sprzedaży zaszło kilka rewolucji, które sprawiły, że obecnie wytwarzane okulary kompensują niemal każdą wadę optyczną oka, chronią oczy przed promieniowaniem UV oraz urazami, pozwalają widzieć na każdą odległość, a do tego są modnym elementem ubioru, który jest lekki, wytrzymały i łatwy w czyszczeniu. Ważny jest prawidłowy dobór okularów poparty dokładną diagnostyką i pomiarami. Zapraszamy do naszego centrum w celu wykonania badań i zakupu okularów

Okulary specjalistyczne

Sprzedajemy również okulary specjalistyczne, m.in. okulary sportowe z soczewkami o wysokich krzywiznach i z materiałów, które nie tłuczą się. Oferujemy produkty dostosowane do wymagań osób uprawiających różne dyscypliny sportu m.in. pływanie, narciarstwo czy kolarstwo. W naszej ofercie znajdują się też okulary dla kierowców z powłoką antyrefleksyjną i polaryzacją, które ułatwiają obserwację drogi. Dzięki nim światła nadjeżdżających aut czy promienie odbijające się od nawierzchni nie oślepiają kierowcy.