O Firmie

mężczyzna

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nazywam się Leonard Nawrot, jestem mistrzem optyki okularowej. W 1977 roku rozpocząłem działalność zakładu optycznego w Zawierciu, którego do dziś jestem właścicielem.

Niemal od początku swojej pracy zawodowej nieprzerwanie jestem członkiem Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej w Warszawie, Śląskiego Cechu Optyków w Katowicach (gdzie jestem przewodniczącym Sądu Koleżeńskiego, Rzeczoznawcą oraz członkiem Komisji Egzaminacyjnej oceniającej przyszłych optyków okularowych) oraz Cechu Rzemiosł Różnych w Zawierciu. W 2005 r. zostałem odznaczony Złotym Medalem im. Jana Kilińskiego za zasługi dla Rzemiosła Polskiego.

Przez lata pracy w branży optycznej byłem czynnym świadkiem gruntownych przemian jakie spotkały polską optykę okularową, obserwowałem sukcesy i porażki produktów optycznych wprowadzanych na rynek, zyskując bezcenne doświadczenie i wiedzę w zakresie metod poprawy jakości widzenia. Od początku, moja firma kieruje się przekonaniem, że najwyższym celem pracy optyka jest zadowolony klient, który otrzymuje komfortowe widzenie. Aby to osiągnąć stale szkolimy swoje umiejętności i poszerzamy wiedzę, uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu optyki okularowej.

Poza tym, mamy świadomość, że każdy w inny sposób widzi otaczającą nas rzeczywistość, przez co nasz klient jest zawsze traktowany indywidualnie tak, aby poznając jego potrzeby i oczekiwania można było odpowiednio wspomóc jego wzrok. Myślę, że dzięki temu nasza firma istnieje na rynku nieprzerwanie od 40 lat, zaopatrując już kolejne pokolenie klientów w dobre widzenie.

Z poważaniem,
Leonard Nawrot

Salon sprzedaży

Obsługa naszego klienta odbywa się w salonie sprzedaży przy czynnym udziale personelu. Rola personelu jest niezbędna, gdyż to dzięki niemu klient dowiaduje się jaka oprawa okularowa będzie odpowiednia do jego kształtu głowy lub do jakiej oprawy będą pasowały jego soczewki okularowe korygujące wadę wzroku. Osoby pracujące w naszej firmie posiadają prawie 30-letnie doświadczenie w doborze najlepszych rozwiązań korekcyjnych. Stale poznając nowe trendy i ofertę czołowych producentów opraw oraz soczewek okularowych są w stanie dopasować okulary na każdy nos i każdą wadę wzroku. Jesteśmy przekonani, że profesjonalny dobór okularów może odbyć się jedynie osobiście, na miejscu w zakładzie optycznym. Klienci, którzy przychodzą do nas z okularami kupionymi w Internecie bardzo często dowiadują się, że oprawa nie pasuje do kształtu ich głowy lub korekcji optycznej jaką mają mieć wprawioną. Wobec tego, nie zachęcamy do zakupów opraw okularowych przez Internet.

Pracownia optyczna

W Pracowni Optycznej posiadamy nowoczesny sprzęt do obróbki soczewek okularowych (nowy automat szlifierski marki Huvitz Excelon 3D, zakupiony w 2013 roku), dzięki czemu możliwe jest oszlifowanie dowolnych soczewek okularowych do niemal każdego kształtu oprawy wybranej przez klienta. Poza tym okulary są wykonywane oraz serwisowane przez mistrza optyki okularowej z niemal 40-letnim stażem, właściciela firmy, pana Leonarda Nawrota. Łącząc najwyższej klasy sprzęt szlifierski z wiedzą i umiejętnościami doświadczonego optyka, gwarantujemy, że nasze usługi cechuje doskonała jakość wykonania. Dzięki ścisłej współpracy z kilkoma dostawcami soczewek okularowych, gotowe okulary można odebrać często już w niecałą dobę po ich zamówieniu!